Reģistratūras tālrunis:

67800750, 67800751

Reģistratūras tālrunis:

67800750

67800751

Mobilais tālrunis:

20011289

Rehabilitācijas tālrunis:

27044808

Podologs izcila izvēle - ārstnieciska pēdu aprūpe !


Kas ir podologs? Atšķirībā no pedikīra meistara, kurš nodarbojas tikai ar veselas pēdas apstrādi, podologs veic ārstniecisko pēdu aprūpi. Ārstnieciskās pēdu aprūpes mērķis ir pareiza pēdu kopšana un atveseļošana.

Kvalitatīva pēdu un nagu aprūpe ir nepieciešama jebkuram cilvēkam, kas rūpējas par savu kāju veselību. Ārstnieciskais pedikīrs ir ārstnieciska pēdu aprūpe, kuras laikā tiek veiktas procedūras ādas sabiezējumu, sausas pēdas ādas, saplaisājušu papēžu, kārpu un varžacu likvidēšanai, sēnīšu bojātu nagu ārstēšanai, nagiem, kuriem ir tendence ieaugt, traumētu, sabiezētu, ierullētu nagu ārstēšanai – to iesaka veikt gan profilaktiski, gan akūtu vai hronisku pēdu problēmu gadījumos.

 Veselas kājas tā padarīs maigākas un vieglākas, turklāt pasargās no kaitēm ilgāku laiku.

      Pilns ārstnieciskais aparāta pedikīrs:Lietotāja Salaspils veselības centrs attēls.

 Pedikīrs tiks veikts, izmantojot sausā pedikīra aparātu ar speciāliem abrazīviem uzgaļiem.

Sausā aparāta pedikīram ir lielākas priekšrocības nekā klasiskajam pedikīram ar ūdens vanniņām, jo sausais pedikīrs izslēdz risku dažādu sēnīšu un infekciju slimībām, kas var veidoties mitrumā.

Procedūras laikā nagi tiek apstrādāti ar speciāli tam paredzētām frēzēm un līdzekļiem, ievērojot pilnīgu dezinfekciju.

Ārstnieciskā pedikīra laikā var veikt procedūras ieaugušu vai deformētu nagu, ādas sabiezējumu un sausuma, kārpu un varžacu likvidēšanai, sēnīšu bojātu nagu ārstēšanai.

      Jauni pakalpojumi:

 Gēls bojātu kāju nagu daļu vai visa zaudētā vai sēnīšu slimību skartā naga protezēšanai.

 Ieteicams ne tikai estētisku, bet arī medicīnisku apsvērumu dēļ, lai ļautu jaunajam nagam izaugt taisnam un augšanas laikā pasargātu no sēnīšu infekcijas.

 Gēla sastāvā iekļautā aktīvā viela ierobežo un ievērojami samazina sēnīšu izplatību jaunajā nagā.

 Gēls ārstē sēnīti, kura iegūta traumas rezultātā. Infekciozas izcelsmes sēnīšu skartos nagus ieteicams ārstēt ar medikamentiem un kā papildus līdzekli izmantot gēla pārklājumu.

 Efektīva ārstēšana būs tikai tad, ja klients konsultēsies pie dermatologa. Laboratorisks izmeklējums dos daudz labāku rezultātu, lai konstatētu vai sēnīte ir radusies traumas rezultātā vai tai ir infekcioza izcelsme.

Kopj pēdas cukura diabēta pacientiem.Ir iespējams izvēlēties tikai pārragojuma likvidēšanas manipulāciju vai arī tikai nagu apstrādi ar pedikīra aparātu.

Kabinetā tiek strādāts ar Vācu profesionālo Cammillen 60 pedikīra kosmētiku.

Pieraksts reģistratūrā pa tālr.67800750 (8.00-20.00)