Reģistratūras tālrunis:

67800750, 67800751

Reģistratūras tālrunis:

67800750

67800751

Mobilais tālrunis:

20011289

Rehabilitācijas tālrunis:

27044808

Uzmanību ! Informācija par dežūrārsta darba kārtību pacientiem


 

 

Informācija par dežūrārstu darba kārtību pacientiem

Kad saslimšana sākusies negaidīti un ģimenes ārsta atbalsts nav pieejams, ir iespēja  saņemt palīdzību, apmeklējot dežūrārstu.

Dežūrārsts nodrošina palīdzību personām akūtu saslimšanu gadījumos, ārpus ģimenes ārsta darba laika, neatkarīgi no tā, pie kura ģimenes ārsta pacients ir pierakstīts.

Ja personas izmeklēšanas laika tiek konstatēts, ka persona ir darbnespējīga, dežūrārsts var izsniegt personai darbnespējas lapu sākot ar dienu, kurā persona ir vērsusies pēc palīdzības vai no nākamās dienas, ja persona nostrādājusi dienu un ieradusies pie dežūrārsta sakarā ar saslimšanu pēc nostrādātas darba dienas. Vēršam uzmanību, ka dežūrārsts nevar atvērt darbnespējas lapu ar atpakaļejošo datumu.

Dežūrārsts atkarībā no personas veselības stāvokļa izsniedz darbnespējas lapu uz laiku, kāds nepieciešams  atveseļošanās periodam vai ģimenes ārsta apmeklēšanai, bet ne ilgāku par 10 dienām. Ja Darbnespēja turpinās, tad pacientam jāvēršas pie sava ģimenes ārsta.

!!! Lūdzam ievērot, ka dežūrārsts neturpina un nenoslēdz personas ģimenes ārsta atvērtās darbnespējas lapas. Ja ģimenes ārsts nav pieejams – atvērtu darbnespējas lapu var turpināt vai noslēgt ģimenes ārsta aizvietotājs.

!!! Informējam, ka dežūrārsts:

 

!!! Dažas medicīniskas manipulācijas, kas nesaistās ar neatliekamo medicīnisko palīdzību,  var tikt sniegtas par pilnu maksu, skat. centra maksas pakalpojumu cenrādī.

SIA Salaspils veselības centra administrācija