Reģistratūras tālr.:

67-800-750, 67-800-751

Reģistratūras tālr.:

67-800-750

67-800-751

Mobilais tālr.:

20-011-289

Rehabilitācijas tālr.:

27-044-808

Atsauksmes


Ķirurgs dr.Modra Bērziņa отказалась принять пациента после травмы, всего то нужно было посмотреть ответ рентгенолога, она ответила я и без ответа вижу раз вы сами ко мне зашли перелома нету а работать я сегодня больше не хочу (цитирую её слова без преувеличениям) , хотя до конца приёма было ещё больше часа. Так что не тратьте деньги на рентген идите сразу к dr.Modra Bērziņa она видит всех насквозь.
Svetlana 2019. gada 15. marts
Gribu pateikt lielu PALDIES dakterim R. Luņinam. Atsaucīgs, laipns, pozitīvs, jauns, zinošs ķirurgs. Ļoti labi izskaidroja, ieteica un tika atrasts risinājums. Šobrīd notiek atveseļošanās process. Pirms tam, divus gadus gāju pie citiem ķirurgiem, kuri mani sūtīja pie speciālistiem, veica dažādas medicīniskas manipulācijas, diemžēl problēma palika.
Anita 2019. gada 10. marts
Ieteiktu vadībai pārskatīt rentgentologa atalgojumu 27.kab. Ja ārste uz darbu ierodas ar kavēšanos, tad attiecīgi tik arī atvilkt no algas!
Anna 2019. gada 23. janvāris
Neiesaku Zaļenieci. Pēdējos gados kļuvusi par šizofrēnisku monstru. Uz darbu iet tad, kad pašai to gribas. Atvaļinājuma laikā nav aizvietotāja. Kavē darba sākumu par 1 stundu. Darbu beidz par stundu ātrāk. Neatbild uz pacienta zvaniem.
Māra 2018. gada 13. janvāris
Paldies reģistratūras darbiniecēm un rentgena kabineta māsai par vakardienas profesionālo un kvalitatīvo rīcību. Paldies par Jūsu attieksmi, atbalstu, iejūtību, izpratni un profesionālo palīdzību. Paldies!
Inese Done 2017. gada 12. decembris
Pievienojos par Intas Baumertas atsauksmei par I.Kukličas pazemojošu attieksmi un lekciju. (Tas bija tieši tāpat pirms 10 gadiem, kad pie viņas biju kā pie ginekologa) Uz USG pierakstījos, nenojaušot, ka to veiks šī daktere. USG veicu pēc cita ārsta ieteikuma, bez īpašām sūdzībām. No Kukličas saņēmu tekstus par to, ka tad tā ir bezjēdzīga darbība, jo viņa nezinot, ko skatīties, esmu atnākusi neīstā laikā (lai arī bija pēc ieteikumiem pareizais laiks) un ko tad savā vecumā (45) vispār varot sagaidīt. Daktere ieradās ar 50 min kavēšanos. Neiesaku Kukliču.
Zanda 2017. gada 3. novembris
Vēlējos palsavēt dakteri Žanetu Simanoviču- ļoti forša dakterīte - vienmēr sniegs palīdzību, informāciju. Ļoti atsaucīga, zinoša. Nepilngadīgai meitai nācās iet pie dakteres vienai, jo netiku no darba. Dakterīte pieņēma meiteni, apskatīja un meitas klātbūtnē uzzvanīja man, lai sniegtu informāciju par problēmu un risinājumu. Arī dakteres māsiņas ir ļoti atsaucīgas un zinošas- sniedz palīdzību un ieteikumus, kad dakterītei nav pieņemšanas! Liels paldies par jūsu darbu!
Inga 2017. gada 13. septembris
Izsaku vissirsnīgākos pateicības vārdus dakterītei(ārstu prakse) Ritai Zaļeniecei par profesionalitāti,iejūtību,milzīgi-cilvēcisko sapratni un ieklausīšanos ikvienā pacientā.Nevar neatzīmēt māsiņas labsirdību,zinošu (perfekt) savā izvēlētajā profesijā. Ar cieņu Adamaišu ģimene. 2017-08-21
Ritai Zaļeniecei 2017. gada 19. augusts
Zinu kā zobārstniecība neateicas uz mūsu polikliniku, bet nezinu kur patekt, liels paldies, zobārstam Ināra Adricka-Elksnīte, par to kā izrāva divus zobus, vienu kūru traucēt nevajadzēja, kad ieraudzīju to un pateicu par kļūdu, man rupji atbildēja kā "ko jus nejūtat, kur es taisu anestēziju?" es no sāpem un anestēzijas nejūtu pūs sējas, un pirms tam skaidroju kā sāp pēdējais zobs, apmāksi arī pieprasīja par diviem zobiem. Tas ir pedēja reize, kad es atnācu pie šī "ārsta"!!!!
Oksana 2017. gada 13. jūnijs
Paldies Dr.Avramenko! Iejūtīga, uzmanīga, profesionāla, laipna, visu izskaidro, cieņpilna attieksme, paldies!
Daiga 2017. gada 24. februāris
2.februārī bija paredzēta ultrasonogrāfija pie dakteres Kukličas.Izmeklēt viņa atteica,jo man nebija līdz mamogrāfijas rezultāti.Saņēmu arī nelaipnu un pazemojošu attieksmi un lekciju.Tā kā biju samaksājusi,tad pierakstīja uz nākošo nedēļu. MAN jautājums vadībai .Ja man mamogrāfija vispār nebūtu veikta vai tad arī man atteiktu .Pie šīs dakteres nekad vairs neiešu.
Inta Baumerta 2017. gada 4. februāris
Mīļie Salaspilieši! Neviens nespēj parasti novērtēt to, kas mums ir, bet jums ir!!!! Tādi superīgi dakteri kā Jolanta Sinka un fizioterapeits-brīnumdaris Nikolajs Vladimirovs! Lai veselība, darba spars Jums abiem, mīļie brīnumdari! Jūs esat ne tikai labākie speciālisti bet arī foršākie cilvēki. Jūs darāt brīnumus!!!! Es esmu lepna ka pazīstus Jūs!
Aija 2016. gada 10. septembris
Liels paldies reģistratūras darbiniecei (diemžēl nezinu uzvārdu), kura šodien, t.i. 17.05.man zvanot un piesakot savu 17-gadīgo meitu uz ehokardioskopiju, izskaidroja izmeklējuma apstākļus un pajautāja: "Vai meitene būs gatava iet pie daktera - vīrieša?". Rezultātā vienojāmies par nedaudz citu laiku un iespēju veikt izmeklējumu pie dakteres sievietes. Turklāt - izmeklējums - bez maksas, jo meitene ir nepilngadīga. Apzvanot daudzas poliklīnikas Rīgā, atbilde viena - bez maksas tikai oktobris (bet tad viņa jau ir pilngadīga), ātrāk, kaut vai pēc pāris dienām - tikai par maksu, t.i. no 45 līdz 59,50 eiro, ja klāt vēl ārsta konsultācija, tad 82 eiro. Kur nu vēl kāds painteresētos par to- vai meitenei nebūs neērti izģērbties vīrieša priekšā. PALDIES!
Valentīna 2016. gada 17. maijs
Gribu pateikt PALDIES pedikīra meistarei Ludmilai Jakovenko! Visu izskaidroja un izstāstīja.
Marija 2016. gada 6. maijs
Liels paldies dakterei Ilvai Pūķei, par attieksmi un profesionalitāti. Tiešām, patīkami iet pie tādas dakteres.
Anita 2016. gada 4. aprīlis
Modra Bērziņa - неприятная, за 20евро получила консультацию на 2.5минуты - прикладывать капусту и трите картошку, и это хирург мне говорит в решение моей проблемы. Еще сказала, почему это я на русском с ней разговариваю, мне якобы не помешает практика на латышском языке, хотя в клинике написанно, что получить помощь можно на русском, латышском и английском.
Helen 2015. gada 13. augusts
Liels paldies dakterei Simanovičai, brīnišķīga ārste pie kuras uz vizīte ejam ar prieku.!
Inese 2014. gada 27. novembris
Paldies ginekolģei Avramenko un ģimenes ārstei Krēsliņai par darbu, iejūtīgu attieksmi, patiesu vēlmi palīdzēt, profesionalitāti!
Maija 2014. gada 1. augusts
Paldies dakterei Vitai Upmanei un māsiņai Kristīnei par iejūtību, pretīmnākšanu, profesionalitāti. Neapmierina, ka pēc pieraksta, stundām jāsēž pie kabineta. Kaut ko būtu jāmaina. Patīk daktere Krauce. Profesionāle, laipna, uzmanīga.
Eva 2012. gada 9. marts
Мне безумно нравится очень професиональный и внимательный доктор Наталия Авраменко(гинеколог) побольше бы таких врачей что не могу сказать о докторе Кримеле :(
natalija 2011. gada 22. februāris
Izsaku lielu pateicību dakterei Jolantai Sinkai, kura man palīdzēja atgūt pašapziņu un uzlabot gaitu pēc sarežģīta kājas lūzuma. Dr. Sinka ir ļoti laba speciāliste un arī iejūtīga un lapna. Man bija svarīga gan cilvēciskā attieksme, gan profesionalitāte. Paldies dakterītei par sniegto palīdzību.
Gunta Aizpure 2009. gada 23. jūlijs
Ļoti atbalstu salaspils ginekalogi..Ingridu Kukliču lieliska arste...
Livija 2010. gada 16. maijs
Man ļoti patīk Salaspils veselības centra izaugsme. Jauna aparatūra, plašs pakalpojumu spektrs.
Ilmārs S. 2010. gada 24. marts
Очень нравится Иоланта Синка, хороший подход к людям и, несомненно, профессионализм. Спасибо ей.
Снежанна 2011. gada 3. maijs