Reģistratūras tālr.:

67-800-750, 67-800-751

Reģistratūras tālr.:

67-800-750

67-800-751

Mobilais tālr.:

20-011-289

Rehabilitācijas tālr.:

27-044-808

Atsauksmes

Hi This is Jannette from Woorke. Premium Custom Logo Designing Service, Bring your Branding Game to the Next Level! I am offering you a 10% Discountl, Let us design your logo for you. Design and Branding matters, don't be left out. Check 10% Discounted Service. https://woorke.com/buy/logo-design.html Coupon: 10OFF (for you only) We would like to Redesign Your Campany Logo to make it perfect, improve your overall brand which is most important for your bussiness and can take it to new heights. Thank you Jannette Woorke
Jannette2019-01-20
Neiesaku Zaļenieci. Pēdējos gados kļuvusi par šizofrēnisku monstru. Uz darbu iet tad, kad pašai to gribas. Atvaļinājuma laikā nav aizvietotāja. Kavē darba sākumu par 1 stundu. Darbu beidz par stundu ātrāk. Neatbild uz pacienta zvaniem.
Māra2018-01-13
Paldies reģistratūras darbiniecēm un rentgena kabineta māsai par vakardienas profesionālo un kvalitatīvo rīcību. Paldies par Jūsu attieksmi, atbalstu, iejūtību, izpratni un profesionālo palīdzību. Paldies!
Inese Done2017-12-12
Pievienojos par Intas Baumertas atsauksmei par I.Kukličas pazemojošu attieksmi un lekciju. (Tas bija tieši tāpat pirms 10 gadiem, kad pie viņas biju kā pie ginekologa) Uz USG pierakstījos, nenojaušot, ka to veiks šī daktere. USG veicu pēc cita ārsta ieteikuma, bez īpašām sūdzībām. No Kukličas saņēmu tekstus par to, ka tad tā ir bezjēdzīga darbība, jo viņa nezinot, ko skatīties, esmu atnākusi neīstā laikā (lai arī bija pēc ieteikumiem pareizais laiks) un ko tad savā vecumā (45) vispār varot sagaidīt. Daktere ieradās ar 50 min kavēšanos. Neiesaku Kukliču.
Zanda2017-11-03
Vēlējos palsavēt dakteri Žanetu Simanoviču- ļoti forša dakterīte - vienmēr sniegs palīdzību, informāciju. Ļoti atsaucīga, zinoša. Nepilngadīgai meitai nācās iet pie dakteres vienai, jo netiku no darba. Dakterīte pieņēma meiteni, apskatīja un meitas klātbūtnē uzzvanīja man, lai sniegtu informāciju par problēmu un risinājumu. Arī dakteres māsiņas ir ļoti atsaucīgas un zinošas- sniedz palīdzību un ieteikumus, kad dakterītei nav pieņemšanas! Liels paldies par jūsu darbu!
Inga2017-09-13
Izsaku vissirsnīgākos pateicības vārdus dakterītei(ārstu prakse) Ritai Zaļeniecei par profesionalitāti,iejūtību,milzīgi-cilvēcisko sapratni un ieklausīšanos ikvienā pacientā.Nevar neatzīmēt māsiņas labsirdību,zinošu (perfekt) savā izvēlētajā profesijā. Ar cieņu Adamaišu ģimene. 2017-08-21
Ritai Zaļeniecei2017-08-19
Zinu kā zobārstniecība neateicas uz mūsu polikliniku, bet nezinu kur patekt, liels paldies, zobārstam Ināra Adricka-Elksnīte, par to kā izrāva divus zobus, vienu kūru traucēt nevajadzēja, kad ieraudzīju to un pateicu par kļūdu, man rupji atbildēja kā "ko jus nejūtat, kur es taisu anestēziju?" es no sāpem un anestēzijas nejūtu pūs sējas, un pirms tam skaidroju kā sāp pēdējais zobs, apmāksi arī pieprasīja par diviem zobiem. Tas ir pedēja reize, kad es atnācu pie šī "ārsta"!!!!
Oksana2017-06-13
Paldies Dr.Avramenko! Iejūtīga, uzmanīga, profesionāla, laipna, visu izskaidro, cieņpilna attieksme, paldies!
Daiga2017-02-24
2.februārī bija paredzēta ultrasonogrāfija pie dakteres Kukličas.Izmeklēt viņa atteica,jo man nebija līdz mamogrāfijas rezultāti.Saņēmu arī nelaipnu un pazemojošu attieksmi un lekciju.Tā kā biju samaksājusi,tad pierakstīja uz nākošo nedēļu. MAN jautājums vadībai .Ja man mamogrāfija vispār nebūtu veikta vai tad arī man atteiktu .Pie šīs dakteres nekad vairs neiešu.
Inta Baumerta2017-02-04
Mīļie Salaspilieši! Neviens nespēj parasti novērtēt to, kas mums ir, bet jums ir!!!! Tādi superīgi dakteri kā Jolanta Sinka un fizioterapeits-brīnumdaris Nikolajs Vladimirovs! Lai veselība, darba spars Jums abiem, mīļie brīnumdari! Jūs esat ne tikai labākie speciālisti bet arī foršākie cilvēki. Jūs darāt brīnumus!!!! Es esmu lepna ka pazīstus Jūs!
Aija2016-09-10
Liels paldies reģistratūras darbiniecei (diemžēl nezinu uzvārdu), kura šodien, t.i. 17.05.man zvanot un piesakot savu 17-gadīgo meitu uz ehokardioskopiju, izskaidroja izmeklējuma apstākļus un pajautāja: "Vai meitene būs gatava iet pie daktera - vīrieša?". Rezultātā vienojāmies par nedaudz citu laiku un iespēju veikt izmeklējumu pie dakteres sievietes. Turklāt - izmeklējums - bez maksas, jo meitene ir nepilngadīga. Apzvanot daudzas poliklīnikas Rīgā, atbilde viena - bez maksas tikai oktobris (bet tad viņa jau ir pilngadīga), ātrāk, kaut vai pēc pāris dienām - tikai par maksu, t.i. no 45 līdz 59,50 eiro, ja klāt vēl ārsta konsultācija, tad 82 eiro. Kur nu vēl kāds painteresētos par to- vai meitenei nebūs neērti izģērbties vīrieša priekšā. PALDIES!
Valentīna2016-05-17
Gribu pateikt PALDIES pedikīra meistarei Ludmilai Jakovenko! Visu izskaidroja un izstāstīja.
Marija2016-05-06
Liels paldies dakterei Ilvai Pūķei, par attieksmi un profesionalitāti. Tiešām, patīkami iet pie tādas dakteres.
Anita2016-04-04
Modra Bērziņa - неприятная, за 20евро получила консультацию на 2.5минуты - прикладывать капусту и трите картошку, и это хирург мне говорит в решение моей проблемы. Еще сказала, почему это я на русском с ней разговариваю, мне якобы не помешает практика на латышском языке, хотя в клинике написанно, что получить помощь можно на русском, латышском и английском.
Helen2015-08-13
Liels paldies dakterei Simanovičai, brīnišķīga ārste pie kuras uz vizīte ejam ar prieku.!
Inese2014-11-27
Paldies ginekolģei Avramenko un ģimenes ārstei Krēsliņai par darbu, iejūtīgu attieksmi, patiesu vēlmi palīdzēt, profesionalitāti!
Maija2014-08-01
Paldies dakterei Vitai Upmanei un māsiņai Kristīnei par iejūtību, pretīmnākšanu, profesionalitāti. Neapmierina, ka pēc pieraksta, stundām jāsēž pie kabineta. Kaut ko būtu jāmaina. Patīk daktere Krauce. Profesionāle, laipna, uzmanīga.
Eva2012-03-09
Очень нравится Иоланта Синка, хороший подход к людям и, несомненно, профессионализм. Спасибо ей.
Снежанна2011-05-03
Мне безумно нравится очень професиональный и внимательный доктор Наталия Авраменко(гинеколог) побольше бы таких врачей что не могу сказать о докторе Кримеле :(
natalija2011-02-22
Ļoti atbalstu salaspils ginekalogi..Ingridu Kukliču lieliska arste...
Livija2010-05-16
Man ļoti patīk Salaspils veselības centra izaugsme. Jauna aparatūra, plašs pakalpojumu spektrs.
Ilmārs S.2010-03-24
Izsaku lielu pateicību dakterei Jolantai Sinkai, kura man palīdzēja atgūt pašapziņu un uzlabot gaitu pēc sarežģīta kājas lūzuma. Dr. Sinka ir ļoti laba speciāliste un arī iejūtīga un lapna. Man bija svarīga gan cilvēciskā attieksme, gan profesionalitāte. Paldies dakterītei par sniegto palīdzību.
Gunta Aizpure2009-07-23